ZDARMA DOPRAVA

PLATBA PŘI DODÁNÍ

NABÍDKA AKTIVOVÁNA -50%

LIFTAPATCH2x5®

LIFTOVACIE NÁPLASTI NA VRÁSKY A RYHY, PRACUJÚ ZDVIHANÍM OVISNUTEJ A OCHABNUTEJ POKOŽKY

Stredné hodnotenie 4,9/5
5/5

Super ponuka obmedzená LEN NA €29,90

Namiesto60

Jedno balenie obsahuje 5 kusov masky na oblasť pod očami a na čelo. Ponuka je 2×1 – KÚPIŤ 1, ZÍSKAŤ 2!

V PONUKE JE LEN 100 KUSOV

ZOSTÁVA 7 KUSOV

Doprava zadarmo

Platba pri dodaní

Garancia spokojnosti

VYPLŇTE FORMULÁR NA ZABLOKOVANIE PONUKY

Jeden z našich operátorov vám zavolá späť, aby vám pomohol a potvrdil vašu objednávku

  ODSTRÁŇUJE VRÁSKY A POSKYTUJE MLADISTVÝ A ŽIVOTNÝ POGĽAD

  Získanie jasnej a mladistvej pleti nikdy nebolo také jednoduché.

  S LiftaPatch je jasnosť a ľahkosť v starostlivosti o oblasť okolo očí a tváre na dosah ruky všetkým. Vďaka našej inovatívnej formulácii a bezchybnému dizajnu poskytujeme efektívny a pohodlný spôsob boja proti známkam starnutia pleti a dosiahnutia viditeľných výsledkov.

  Naša tajomstvo spočíva v komplexnom a cieľavedomom prístupe, ktorý prijímame na uspokojenie potrieb vašej pokožky. Použitím vysokokvalitných zložiek ako kyselina hyalurónová, extrakt z harmančeka a jojobový olej zaručujeme hlbokú hydratáciu a antioxidantový účinok na boj proti voľným radikálom.

  Vďaka našemu bezkompromisnému dizajnu je aplikácia LiftaPatch rýchla a intuitívna. S tromi jednoduchými krokmi môžete využívať výhody nášho anti-starnutia kdekoľvek. A to ešte nie je všetko: s našou transparentnou a diskrétnou páskou na zvýšenie tváre môžete získať v priebehu niekoľkých sekúnd štíhlejší a vyšší vzhľad.

  Objavte tajomstvo jasnej a mladistvej pleti s LiftaPatch. Vidieť nikdy nebolo také jasné a ľahké.

  Odporúčame využiť Úvodnú Ponuku, ktorú výrobca sprístupnil iba pre slovenských zákazníkov: Ponuka so zľavou 50% za iba 29,90€ Platba na dobierku a Doprava zdarma

  • Efekt anti-starnutia a hydratácie: Vďaka svojej obohatenej formulácii s kyselinou hyalurónovou, extraktom z harmančeka a jojobovým olejom, LiftaPatch poskytuje upokojujúci, antioxidantový a regeneračný účinok na boj proti známkam starnutia a udržiavanie hydratovaná pokožka.
  • Boj proti voľným radikálom: Extrakt z harmančeka v zložení aktívne bojuje proti voľným radikálom, ktoré sú zodpovedné za známky starnutia pokožky, a zaručuje účinnú obranu pre pokožku.
  • Redukcia vrások: Vďaka exkluzívnej technológii CTS, LiftaPatch poskytuje okamžitý efekt vyhladenia a vyplnenia, pomáhajúci znížiť vzhľad vrások okolo očí a tváre na strednú a dlhodobú dobu.
  • Jednoduché použitie: S tromi jednoduchými krokmi je výrobok ľahko aplikovateľný, aby ste dosiahli maximálne výhody. Od prípravy tváre cez aplikáciu náplastí a ich odstránenie je proces rýchly a pohodlný.

  HODNOTENIA NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

  LiftaPatch ma prekonal všetky moje očakávania! Po niekoľkých týždňoch používania tohto produktu som si všimol(a) výrazné zlepšenie textúry pokožky v oblasti okolo očí. Moje vrásky sú výrazne zmenšené a moja pleť vyzerá hladšie a žiarivejšie. Vrelo odporúčam LiftaPatch každému, kto chce dosiahnuť viditeľné a trvalé výsledky.

  Elena

  Bol som prekvapený výsledkami, ktoré som dosiahol s LiftaPatch. Po tom, čo som vyskúšal mnoho produktov proti starnutiu bez úspechu, som konečne našiel niečo, čo naozaj funguje. Očné masky sú ľahko aplikovateľné a pokožka po nich ostáva hydratovaná a oživená. Po len niekoľkých aplikáciách som si všimol významné zlepšenie jemných línií a tmavých kruhov pod očami. Nemohol som byť spokojnejší!

  Maria

  LiftaPatch sa stala neoddeliteľnou súčasťou mojej rutiny starostlivosti o pleť. Masky sú pohodlné na nosenie a poskytujú takmer okamžité viditeľné výsledky. Moja pleť vyzerá pevnejšie a žiarivejšie, a vrásky okolo očí sú viditeľne zmenšené. Som taká šťastná, že som našla tento produkt a odporúčam ho každému, kto hľadá účinné riešenie boja proti známkam starnutia.

  Ana

  VYPLŇTE FORMULÁR NA ZABLOKOVANIE PONUKY

  Jeden z našich operátorov vám zavolá späť, aby vám pomohol a potvrdil vašu objednávku

   Domande frequenti

   Samozrejme môžete pohodlne zaplatiť kuriérovi pri doručení

   Samozrejme, že doprava je bezplatná v celom Taliansku

   Expresné odoslanie kuriérom 24-48 hodín

   Samozrejme, po vyplnení formulára vás bude telefonicky kontaktovať jeden z našich operátorov a potvrdí vašu objednávku

   This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

   Produkty odporúčané na offertepremium.com sa predávajú v partnerstve, takže offertepremium.com nie je ani výrobcom, ani oficiálnym predajcom každého produktu, ktorý nájdete na našich stránkach. Preto by ste sa v prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok mali vždy obrátiť na oficiálneho predajcu. Sme vám však k dispozícii, aby sme vám pomohli. Niektoré obrázky na tomto blogu boli nájdené na internete, ak sa domnievate, že môžu porušovať vaše práva, dajte nám to vedieť a budú okamžite odstránené.